Anasayfa » Haberler » HALI YIKAMACILAR KAHVALTIDA BULUŞTU

HALI YIKAMACILAR KAHVALTIDA BULUŞTU

 

Antalya Halı Temizleyiciler ve Halı Yıkamacılar Derneği üyeleri kahvaltılı istişare toplantısında bir araya geldiler.

Toplantıya Antalya Halı Temizleyiciler ve Halı Yıkamacılar Derneği başkanı Azem KÖKEZ, dernek yöneticileri, üyeleri ve eşleri, Antalya Esnaf Sanatkârlar Birliği Başkanı Abdullah SEVİMÇOK ve Antalya Terziler ye Kuru Temizleyiciler odası başkanı Ömer DUMAN katıldılar.

İlk konuşmayı Antalya Halı Temizleyiciler ve Halı Yıkamacılar Derneği başkanı Azem KÖKEZ yaptı. KÖKEZ; “Değerli meslektaşlarım ülkemizde yaklaşık 35 bin halı yıkamacı bulunmakta. İlimizde ise bu rakam 300 civarında. Ne kadar üzücü bir durumdur ki, bu rakamların çok azı kayıtlı esnaf konumunda. Kuruculuğunda bulunduğum Türkiye geneli bir dernek olan ve Profesyonel Halı Temizleyiciler Derneği olarak Bursa ilimizden başlattığımız, ve Antalya’da devam eden ustalık belgesi faaliyetlerimize her türlü desteği veren Sayın Antalya Esnaf Sanatkârlar Birliği Başkanı Abdullah SEVİMÇOK ve Antalya Terziler ye Kuru Temizleyiciler odası başkanı Ömer DUMAN başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler kayıtlı esnaf olarak haksız rekabet karşısında rencide olmaktayız. Birlik başkanımız Abdullah SEVİMÇOK’tan ivedilikle denetimlerin başlatılmasını rica ediyoruz. Zira bize kendilerinin sözü var” dedi.

 

 

Paylaşın

Hakkında phtyd

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*

code

x

İlginizi Çekebilir

Polis Haftası Kutlaması

Türk Polis Teşkilatı modern anlamda 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com