Anasayfa » Haberler » Kocaeli Semineri

Kocaeli Semineri

KOPHAYDER Kocaeli Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Sayın Niyazi Çakır ve çok değerli yönetim kurulunun muhteşem organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğimize, rekor düzeyde meslektaş katılımı gerçekleşti.

Kocaeli merkez ve ilçelerinden katılan halı yıkamacı dostlarımızla “Sektörde Kurumsallaşma”, “Müşteri memnuniyeti sürecinde personel eğitiminin önemi” ve “Takım çalışması” konularında bilgi paylaşımını gerçekleştirdik. Etkinliğimize destek olmaka amacı ile İSHAYDER İstanbul Halı Yıkamacılar Dernek Başkanı Sayın Kadir Özkarakaşoğlu’na, PHTYD yönetim kurulu üyesi Sayın Ahmet Özdemir ve Sayın Ercan Gül’e çok teşekkür ederim.

Etkinliğimizin sponsorları katılımcı meslektaşlarla buluştu ve güzel bir Kocaeli etkinliği hafızalarımızda kaldı. İşlerini geliştirmek adına bilginin gücüne inanan Kocaeli’de faaliyet gösteren halı yıkamacı esnaf dostlarımızı ve KOPHAYDER dernek yönetimini PHTYD yönetim kurulumuz ve başkanımız Sayın Bahattin Ersönmez adına kutluyorum.
Ramazan KARAKAYA

Hakkında phtyd

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

İlginizi Çekebilir

BAŞBAKAN YRD. DEVLET BAKANI SN. HAKAN ÇAVUŞOĞLU ZİYARETİMİZ

Derneğimiz PHTYD, Antalya AHTYD, Bursa BUHTED, İstanbul İSHAYDER, İnegöl İNHAYDER  ve Ankara ANHAYDER olarak halı yıkama ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com