Anasayfa » Haberler » Ankara Toplantısı

Ankara Toplantısı

Mesleki toplantı için Ankara’dayız

Halı Yıkama Sektörü’nün sorunlarının devlet kademelerinde anlatılması ve bu sorunlara çözümler aramak için, PHTYD yönetim kurulu başkanı Sayın Bahattin Ersönmez, İSHAYDER başkanı ve İstanbul Kuru Temizlemeciler Odası Başkan Vekili Sayın Kadir Özkarakaşoğlu ve İstanbul Kuru Temizlemeciler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hüseyin Avcı, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundular.

TOBB binasında Esnaf Sanatkarlar Genel Müdürü Necmettin Erkan ilegörüşen dernek başkanları Halı Yıkama Mesleğinin içinde bulunduğu durumu özetleyen bir dosyayı genel müdür Erkan’na sundular. Samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıdan çok memnun kaldığını ifade eden genel müdür Necmettin Erkan; “Hâlihazırda meslek olarak tanınmayan halı yıkama sektörünün gelişmesi için çalışan, fedakârlık yapan sektörün temsilcilerini ağırlamaktan onur duydum. Bu tanışmanın halı yıkama sektörü için güzel sonuçlar doğurmasını temenni ediyorum. Bizim genel müdürlük olarak kanunlar çerçevesinde üzerimize düşeni yapacağımızı bildirmek isterim. Ziyaretiniz için teşekkür ederim” dedi.
Sektör adına olumlu geçen bu görüşmenin ardından heyet günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaşın

Hakkında phtyd

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*

code

x

İlginizi Çekebilir

Polis Haftası Kutlaması

Türk Polis Teşkilatı modern anlamda 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com