Anasayfa » Haberler » Hereke Halı Eğitim

Hereke Halı Eğitim

Bursa Hereke Halı’da Kurumsallaşma Eğitimleri Başladı
Bursa’nın önde gelen Halı Yıkama firmalarından biri olan Hereke Halı Yıkama firması ve personeli Kurumsallaşma eğitimlerine başladı.
Halı Yıkama sektörünün ve de Türkiye Profesyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği’nin iletişim eğitmeni Ramazan Karakaya tarafından verilecek olan kurumsallaşma ve müşteri memnuniyeti eğitimlerinin ilk seansında “Etkili Konuşma Teknikleri”, “Beden Dili” ve “Takım Çalışması” konularıuygulamalı olarak personele anlatıldı. İşletme sahibi ve aynı zaman Bursa Halı Yıkamacılar Derneğinin kurucu başkanı İlker Aydın; “Firmamız uzun yıllardan bu yana Bursa halkına hizmet vermektedir. İlimizde hizmet verdiğimiz “Her müşterimiz özeldir” felsefesiyle hareket etmeyi kendimize şiar ettik. Bu bağlamda Halı Yıkama firmalarının eğitimleri konusunda deneyimli iletişim eğitmeni Sayın Ramazan Karakaya ile çalışma kararı aldık. Bugün kurumsallaşma çalışmasının ilk adımını atmanın gururunu yaşıyoruz. Hedefimiz gelişerek büyümek ve müşterilerimize kaliteli hizmeti sürdürülebilir kılmak. 2015 yılında hedefimiz kurumsal bir yapıya kavuşmak olacaktır.” dedi.

Paylaşın

Hakkında phtyd

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*

code

x

İlginizi Çekebilir

Polis Haftası Kutlaması

Türk Polis Teşkilatı modern anlamda 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com