Anasayfa » Haberler » Kocaeli Semineri

Kocaeli Semineri

KOPHAYDER Kocaeli Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Sayın Niyazi Çakır ve çok değerli yönetim kurulunun muhteşem organizasyonu ile gerçekleşen etkinliğimize, rekor düzeyde meslektaş katılımı gerçekleşti.

Kocaeli merkez ve ilçelerinden katılan halı yıkamacı dostlarımızla “Sektörde Kurumsallaşma”, “Müşteri memnuniyeti sürecinde personel eğitiminin önemi” ve “Takım çalışması” konularında bilgi paylaşımını gerçekleştirdik. Etkinliğimize destek olmaka amacı ile İSHAYDER İstanbul Halı Yıkamacılar Dernek Başkanı Sayın Kadir Özkarakaşoğlu’na, PHTYD yönetim kurulu üyesi Sayın Ahmet Özdemir ve Sayın Ercan Gül’e çok teşekkür ederim.

Etkinliğimizin sponsorları katılımcı meslektaşlarla buluştu ve güzel bir Kocaeli etkinliği hafızalarımızda kaldı. İşlerini geliştirmek adına bilginin gücüne inanan Kocaeli’de faaliyet gösteren halı yıkamacı esnaf dostlarımızı ve KOPHAYDER dernek yönetimini PHTYD yönetim kurulumuz ve başkanımız Sayın Bahattin Ersönmez adına kutluyorum.
Ramazan KARAKAYA

Paylaşın

Hakkında phtyd

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

*

code

x

İlginizi Çekebilir

Polis Haftası Kutlaması

Türk Polis Teşkilatı modern anlamda 10 Nisan 1845 tarihinde İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu 10 Nisan 1845 tarihinden ...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com