Türkiye’nin profesyonelleri bu sitede!

 

ustbanner-phtyd

Türkiye’nin profesyonelleri bu sitede!

Türkiye’nin Profesyonel Halı Temizleyiciler Derneği PHTYD’nin, yılardır ülke genelinde sektör paydaşları ile yürüttüğü eğitim projelerinin ardından, tüketicilerin profesyonel halı temizleyiciler ile buluşması adına bir projeyi de hayata geçirdi. Halı yıkama sektöründe çığır açacak projenin koordinatörü Şükrü Polat bey ile sizler için röportaj gerçekleştirdik.

 

Halıtemizlemeciler.com nedir?

Halıtemizlemeciler.com, tüketicinin kaliteli hizmet üreten profesyonel firmalara kolay ulaşmasına yardımcı olan, gerçekten kaliteli ve profesyonel anlamda hizmet veren firmalardan oluşan firmalardan oluşan elit firmalar topluluğudur.

Kaliteli hizmet dediniz bunu nasıl tespit ediyorsunuz.

Bulunduğu il veya ilçede müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, tesisini hijyen kuralları çerçevesinde işleten, tüketiciye kurumsal anlamda hizmet sunan veya kurumsal anlamda hizmet sunmaya yönelik yatırımlar yapmaya açık olan, aldatıcı ve yanıltıcı reklam yapmayan, gerek ticari gerek ahlaki etik kuralları benimsemiş işletmecilerin işlettiği özel işletmeleri çeşitli araştırmalar veya bizzat yerinde yapılan incelemeler sonunda tespit ediyoruz.

Halıtemizlemeciler.com’un amacı nedir?

Sitenin birkaç amacı var. Öncelikle müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmek ve mağdur olmaktan korktuğu için halı yıkatmayan ve toplumun %65’ini içine alan kitleyi halı yıkama hizmetinin kaliteli firmalar tarafından yapıldığına ve korkulmaması gerektiğine ikna ederek müşteri portföyümüze katabilmektir. Diğer taraftan halı yıkama firması işletmecilerine yönelik bakış açısına yön vermek ve mesleğin saygınlığını arttırmak, üçüncü bir amaç ise uzun vadede standart oluşturmaktır.

Sistem nasıl çalışacak

halıtemizlemeciler.com mağduriyet ve şikayet dışında tüketici ile muhatap olmadan her firmanın kendi iletişim numaralarını tüketiciye sunan ve tüketicinin direkt olarak firmaya sipariş vermesine aracı olan bir sistemdir. Sisteme giren bir tüketici bulunduğu il ve ilçeyi seçtiğinde hizmet alabileceği firmanın sayfasına erişiyor ve firmanın iletişim bilgilerinden firmaya sipariş veriyor.

Reklam ücreti dağılımı ne şekilde oluyor.

Reklam ücreti firmaların görünmek istediği ilçelerin nüfus oranına göre belirleniyor. Bu durumda 500 TL lik bir bütçe ile reklama dahil olan firmalar olduğu gibi büyük şehirde hizmet verip 2.500 TL gibi bütçelerle reklama dahil olan firmalarda mevcut. Bir hususta dikkatlerden kaçmasın bir sonraki reklam döneminde 100 firma değil de 200 firma bu sisteme dahil olursa reklam bütçeleri yarı yarıya azalacaktır.

Firma tanıtımları için irtibat telefonu:0(533) 309 61 54

http://halitemizlemeciler.com/