Halı Yıkama

Halı yıkama son yılların yıldızı parlayan meslekler arasında yerini aldığını söylesek herhalde isabet olacaktır. Son 10 yıla baktığımızda halı yıkamacılık işi çok hızlı gelişmiş ve makineleşme adeta altın çağını yaşamaktadır diyebiliriz.

Profeyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği olarak kurulduğumuz 2006 yılından itibaren halı yıkama mesleğimizin daha da gelişmesi için sürekli çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz.

Halı Temizleme
Halı Temizleme

İyi bir halı yıkama işi için bir takım unsurların yerine getirilmesi gerekir. Gerek mevcut üyelerimiz gerekse yeni üye olacak halı yıkamacılara özellikle üzerinde durduğumuz konu bu unsurların yerine getirilmesi olmuştur.

Halı nasıl yıkanır başlığı altında bu unsurları ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştık. Bu hususları özellikle incelemenizi öneriyoruz.

Halı yıkama işinin geldiği son noktayı katıldığımız fuarlarda görmekteyiz. İyi bir halı yıkama sürecinde halıyı taşıma haricinde yıkanmasından paketlenmesine kadar geçen adımlarda makinelerin yeri gün geçtikçe artmaktadır. Profesyonel bir halı yıkama işinde olması gerektiği gibi.

Dernek üyelerimizin büyük çoğunluğu zaten makineleşme sürecinde birebir yer almaktadır. Halılarınızı sorunsuz ve emin bir yere yıkatmak için üyelerimizi çekinmeden tercih edebilirsiniz. En ufak bir problemde bize ulaşmanız sorunun en kısa sürede çözülmesi için zaman kazandıracaktır.