13.Antalya İstişare ve Tanışma Toplantısı

Toplantılar

SAYIN SEKTÖR TEMSİLCİLERİ,

concorde-deluxe-otelHer yıl olduğu gibi, Halı Yıkama Sektörünün bir markası olan Antalya İstişare ve Tanışma Toplantılarının 13. sü 27.OCAK.2017 – 29.OCAK.2017 Tarihinde Antalya Lara CONCORDE DELUX OTEL de yapılacaktır.

 

Bu yıl farklı bir konsepte hazırladığımız etkinliğimizde, mesleğimizle ilgili detay konuların işleneceği konusunun uzmanı, yetkili konuşmacıların sunum yapacağı seminer ve soru cevap formatında tecrübe paylaşımları yapılacaktır. Ağırlıklı olarak eğitim, bilgilenme ve sorunlarımızın tartışılarak, hem tanışma hem de farklı illerden gelen meslektaşlarımızla, çözüm önerileri ve uygulamalarını paylaşmayı ön görüyoruz.

Tedarikçi firmaların dernekleşme çalışmalarını desteklemek amacıyla ve tüm tedarikçilerin ortak amacı olan merkezi bir yerde yapacakları, geniş katılımlı fuar projelerinin gerçekleşmesine katkı amacıyla bu yıl PHTYD olarak etkinliğimizde stand açılmayacaktır. Çözüm ortağımız tedarikçi firmalarımız, arzu ederlerse derneğimizden rezervasyon yaparak etkinliğimize katılabilirler. Bayrak, flama ve diğer görsel tanıtım araçlarını salonumuzda sergileyebilirler, katalog, broşür gibi tanıtımlarını dağıtarak, lobiler de meslektaşlarımızla birebir paylaşımlarda bulunabilirler.

Sektörümüzün kurumsallaşması, mesleğimizin 3308 sayılı yasada tanımlanması için yıllardır mücadele veren meslektaşlarımızla beraber olmak, aynı işi yapmamıza rağmen rakip değil de, saygın birer meslektaşlar olarak, dostluk ve dayanışma bağlarımızın güçlenmesi ve hak ettiğimiz bereketli kazançlara hep beraber ulaşmak için, bu güzide etkinlikte sizlerle beraber olmaktan onur duyarız.

Saygılarımızla..

Bahattin ERSÖNMEZ

PHTYD YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Katılım Şartları;

Etkinliğimiz Ultra Herşey Dahil Konsept te olup 27.01.2017 Cuma günü Saat 14.00 de otele giriş ile başlar ve 29.01.2017 Pazar günü Saat 12.00 de çıkış ile bitecektir.

Oda Fiyatları: Tek kişilik oda (2 gece): 540,00 TL, Çift Kişilik oda (2gece): 650,00 TL,Üç kişilik oda(2 gece). 800,00 TL, Famıly oda (2 gece). 1100,00 TL dir.

0-10 Yaş arası 1. Çocuk ücretsiz, 03-10 Yaş arası 2. Çocuk 250,00 TL.

Dış Katılım (gündüz 09.00-18.00 saatleri arası) Kişi başı: 150,00 TL

Gala Yemeği (Kişi başı): 75,00 TL dir.

BU PROĞRAMA DERNEK ÜYELERİMİZ ÜCRETSİZ KATILMAKTADIRLAR.

 

 

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir