Denizli’de 1. Yıl Kutlaması

Toplantılar

Denizli Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği kuruluşunun 1. Yılını sektörün önde gelen meslektaşları ve üyeleri ile birlikte Karahayıt Lycus Otel’de kutladı

  1. Kutlama etkinliğine konuk olarak Profesyonel Halı Temizleyiciler Derneği Başkanı Bahattin Ersönmez, yine aynı derneğin kurucularından Azem Kökez, İstanbul Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Kadir Özkarakaşlıoğlu, Ege Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Suat Balkaş, İzmir Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Hamdullah Aydın, İstanbul Genişletilmiş Halı Yıkamacılar ve Sanayicileri Derneği Başkanı Uğur Avni Başarır ve Adana Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Nafiz Beyaz katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Denizli Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği Başkanı Arif Uğur yaptı. Uğur konuşmasında; “Sevgili sektör büyüklerim bizi kırmayıp Türkiye’nin dört bit tarafından toplantımıza katılmanız bizleri çok mutlu etti. Derneğimiz bugün bir yaşına girdi. Yönetim kurulu arkadaşlarımla alın terimizin karşılığını almak ve meleğimizi hak ettiği seviyelere taşımak için mesai harcıyoruz. Sizlerden öğreneceğimiz çok şeyler var. Bu etkinliğimizi her yıl devam ettirmek istiyoruz” dedi.

Etkiliğe konuk olarak değişik illerden katılan meslek duayenleri de yaptıkları konuşmalarda, dernekçiliğin önemi Türkiye’de başlama anılarını anlattılar ve birlik olmanın ve kurumsal firma olmanın kazanımlarını aktardılar. Toplantının birinci bölümü soru cevap etkinliği ile son buldu.

Profesyonel Halı Temizleyiciler Derneği iletişim eğitmeni Ramazan Karakaya’nın idare ettiği istişare toplantısının ikinci bölümünde 1. Yıl pastası konuklarla birlikte kesilmesi ve toplu bir hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile son buldu.

 

 

 

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir