Elif Halı Yıkama’da Yangın Çıktı!

Haberler

Maalesef bir meslektaşımızın iş yerinde daha yangın çıktı. İSHAYDER Üyesi olan Elif Halı Yıkama’nın bulunduğu bina ve otopark çıkan yangında maddi hasar gördü.

Kartal Orhantepe Mahallesi Kamil Sokak’ta saat 03.30 sıralarında henüz bilinmeyen bir sebeple otopark ve halı yıkama olarak kullanılan 4 katlı binada yangın çıktı. Yandında 200’den fazla halı ve 3 araba kullanılamaz hale geldi.

Yangın ihbarı üzerine olay yerine İtfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Otopark ve Elif halı yıkama alev alev yanarken zaman zaman patlama sesleri duyuldu. İtfaiye ekiplerinin yangına müdahale ettiği esnada polis ekipleri de çevrede geniş güvenlik önlemi aldı.

İtfaiye ekipleri yangını 30 dakikalık çalışmanın ardından kontrol altına aldı. Otoparkın yandığını duyan işyeri sahibi Selim Aydoğan, olay yerine gelerek çalışmaları izledi. Polis ve itfaiye ekipleri yangının çıkış nedenini belirlemek amacıyla çalışma başlattı.

Can kaybının olmaması sevindirici olmakla birlikte iş yerinde büyük maddi hasar meydana geldi. Elif Halı Yıkama’nın sahibi olan Selim Aydoğan ve ortağına Profesyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği olarak geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share