Global Clean Expo Temizlik Fuarı ’19

Haberler

Profesyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği halı yıkama sektörünü çok yakından takip etmektedir. Geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığımız Global Clean Expo Temizlik fuarı gerçekleşti. Fuara dernek olarak İstemo-Phtyd-İshayder olarak ortak stand açarak yer aldık.

Türkiye’nin İlk Temizlik Fuarı 21-23 Şubat’ta Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde yapıldı ve Dernek yönetimi olarak fuarda yerimizi aldık.

Global Clean Expo 2019 Temizlik Fuarı

Fuara ortalama 40 fima ve binlerce ziyaretçi katıldığını tahmin ediyoruz. Kesin sonuçlar elimize ulaştığında bu sayfada güncelleme yapacağız. Öncelikle standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize teşekkür ediyoruz. Fuarda Dernek Başkanımız Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU, Phtyd eski Başkanları Azem KÖKEZ, Bahattin ERSÖNMEZ de hazır bulundular. Phtyd yönetimi de ayrıca fuarda hazır bulundu.

Halı yıkama sektörünün geldiği son noktayı yerinde görme şansını elde ettik. Son model halı yıkama makineleri, toz alma makineleri, halı sıkma makineleri, kurutma makineleri, ve daha bir çok ekipmanı ve kimyasal şampuanları yerinde inceledik. Fantom markası ile de mini bir toplantı yaptık, ilerki günlerde ayrıntıları paylaşıyor olacağız.

Fuar Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Merkezinde gerçekleşti. İsparkın fuarın hemen yanında olması araç ile gelenlere büyük kolaylık sağladı. Gayet ferah bir alanda yapılan fuar karşılıklı görüş alışverişi ve teknolojinin geldiği son noktayı görmemiz açısından yerinde bir fuar olduğu kanaatindeyiz.

Sonraki yıllarda gerçekleşecek fuarlar için de önerilerimizi bizzat fuar organizatörüne ilettik. Katılımcılara tekrar teşekkür ederek aşağıdaki linkten fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki resimleri de inceleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share