Meslektaşlarımıza Davet

Haberler

DEĞERLİ MESLEKTAŞLAR;

HALI YIKAMA SEKTÖRÜNDE MESLEĞİN VE MESLEKTAŞIN SAYGINLIK KAZANMASI, SEKTÖRDE TOPLAM KALİTENİN YÜKSELMESİ VE KAYIT DIŞILIĞIN SEBEP OLDUĞU HAKSIZ REKABETİN ÖNLENMESİ ANCAK TÜM MESLEKTAŞLARIN BİRBİRİNİ TANIMASI VE ANLAMASIYLA MÜMKÜN OLACAKTIR. SEKTÖRDE RAKİP DEĞİL, MESLEKTAŞ OLMANIN ONURUNU HEP BİRLİKTE YAŞAMAK, EMEK YOĞUN VE BİR O KADAR DA YORUCU OLAN İŞİMİZ DE HAK ETTİĞİMİZ BEREKETLİ KAZANÇLARA SAHİP OLMAK VE KORUMAK İÇİN BİRLİK BERABERLİK, TANIŞMA VE BİLA MENFAAT DAYANIŞMAYA İHTİYACIMIZ VARDIR.

İŞTE BU İDEALLER İÇİN, 2006 YILINDA KURULAN VE SEKTÖRÜMÜZÜN İLK BİRLİKTELİK OLUŞUMU OLAN “PROFESYONEL HALI TEMİZLEYİCİLERİ YARDIMLAŞMA DERNEĞİMİZİN” BU YIL 11. Sİ DÜZENLEDİĞİ İSTİŞARE VE TANIŞMA ETKİNLİĞİMİZ 29/OCAK/2016 -31/OCAK/2016 TARİHİNDE ANTALYA KERVANSARAY – LARA OTEL DE YAPILACAKTIR.

TÜRKİYE GENELİ 81 İLDEN, MESLEĞİNDE GELİŞMEYİ, İŞLETMESİNDE KURUMSALLAŞMAYI VE GERÇEK ANLAMDA PROFESYONELLEŞMEYİ HEDEFLEYEN MESLEKTAŞLARIMIZIN VE 50’ YE YAKIN TEDARİKÇİ FİRMAMIZIN KATILACAĞI BU ETKİNLİĞİMİZE SİZLERİ DE BEKLİYORUZ.

SEKTÖRÜMÜZÜN DÜZENLİ GELİŞMESİ, SORUNLARIMIZIN TARTIŞILMASI, ÇÖZÜM ÖNERİLERİNDEN, BİLGİ, BELGE VE TECRÜBE PAYLAŞIMLARINDAN YARARLANMAK İSTEYEN, SEKTÖRDE SÖYLEYECEĞİ SÖZÜ OLAN VE KATKI SAĞLAMAK İSTEYEN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZLA BU TOPLANTIDA BERABER OLMAKTAN ONUR DUYARIZ. SAYGILARIMIZLA…

 

PHTYD YÖNETİM KURULU

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir