Halı Yıkama 20.Yüzyılın Mesleği

Yazarlar

SEVGİLİ DOSTLAR,

Birlikteliğimizin 10. Yılında bizlerle beraber olan ve sunumlarıyla bizleri bilgilendiren  AESOB Başkanı Sayın, Abdullah SEVİMÇOK, Antalya Terziler Odası Başkanı Sayın, Ömer DUMAN, İş-kur İl Müdürü Sayın, Veli TEKKANAT, TESK Eğitim Uzmanı Sayın, Hasan ERKAN, MEB. HBÖGM Eğitim Uzmanı Sayın, Şevket ALP ve Çevre Mühendisi Sayın, Ali KAMIŞDERE ye, vefalı üyelerimize, etkinliğimize ilk defa katılan meslektaşlarımıza, çözüm ortaklarımız tedarikçi firmaların sayın yöneticilerine, sektörümüzün düzenli gelişmesi ve saygınlığının artması için meslektaşlarımıza önderlik eden çok değerli Halı Yıkama Dernek Başkanlarımıza, bu etkinliğimizde bizlerle beraber oldukları için tekrar teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.

Meslek olma yolunda, büyük özverilerle katkı sağlayan ve sektörde sorunun değil, çözümün bir parçası olma yönünde çaba sarf eden bütün meslektaşlarımı kutluyorum. 20.yy. mesleği olan işimizin artık bir meslek olarak tanınması ve meslek kriterlerimizin oluşması için yapılan çalışmaları bütün meslektaşlarımızın gönülden destekleyeceklerine inanıyoruz.

Değerli Dostlar, önümüzdeki süreçte, halı yıkamacı meslektaşlarımızı, bulundukları bölgedeki dernek faaliyetlerini yakından izlemelerini, şahsi menfaat ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, sektör ve mesleki kazanımlarımız adına, dernek yönetimlerine olumlu katkılar sunmaya davet ediyoruz. Bu birlikteliklerin oluşturduğu sinerji ile bağlı bulunduğumuz odalarda, sorunlarımızın çözümü ve hukuki haklarımızın elde edilmesi için oda başkanlarımıza ve yönetimlerine destek olmalıyız. Şunu bilmeliyiz ki; sektör sorunlarımızın çözümünde, birlikteliğe ve bilgi paylaşımında derneklerimize, sorunların yetkililere iletilmesinde ve çözümünde bağlı olduğumuz oda başkanlarımıza ihtiyacımız vardır.

Değerli Meslektaşlarım, 2006 yılında sektörümüz adına Antalya’da yakılan kıvılcımın, bugün olduğu gibi yarınlarda da sektörümüzü aydınlatacağına gönülden inanıyor, hepinize saygılarımı sunuyorum.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir