Phtyd 16. İstişare Toplantısı 2. Gün

Toplantılar

Profesyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği olarak düzenlemiş olduğumuz 16. Antalya İstişare Toplantısı 1 Şubat günü yoğun bir program ile devam etti. Aşağıda program ile ilgili kısa videoları paylaşıyoruz. Videoları izlemenizi öneririz.

Programın sunumunu Eğitimci Sayın Ramazan KARAKAYA yaptı, kendisine teşekkür ederiz:

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile birlikte programımız başlamış oldu. Programın açılış konuşmasını Derneğimizin yönetim Kurulu Başkanı Kadir ÖZKARKAŞOĞLU yaptı.

Sözlerin en güzeliyle söze başlamak istiyorum. “Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adıyla”
Değerli hanım efendiler bey efendiler. Derneğimizin 16. İstişare Toplantısına Hoş geldiniz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah çok faydalı konular konuşacağız bu gün. Meslektaşlarımız haricinde tedarikçi firmalara da hoş geldiniz. Birlikte halı yıkama işini götürelim. Geçtiğimiz haftada Elazığ ve Malatya’da bir deprem yaşadık. Öncelikle depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Sevgili dostlar bu yıl 16.’sını yaptığımız istişare toplantımızda aramızda olan Av. Levent DAĞDEVİREN Bey çok önemli bir konuyu bizlere anlatacak. Sektörümüzden en büyük sorunlardan birisi olan haksız rekabet ile ilgili bilgiler verecek. Haksız rekabet ve ucuz fiyat politikası ile bir çok meslektaşımız bu konudan muzdarip. Levent Bey bu konu ile ilgili önemli hukuki bilgiler verecek. Lütfen programı can kulağıyla dinleyin. Çünkü bu bilgilerin yarın bizlere lazım olacağını düşünüyorum. Sevgili dostlar sözü fazla uzatmadan İstişare Toplantımıza katılan tüm tedarikçi firmalara teşekkür ediyorum. Güzel bir toplantı olması temennisiyle hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Hayırlı toplantılar diliyorum.

PHTYD Başkanı Kadir ÖZKARKAŞOĞLU

PHTYD Başkanı Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU açılış konuşmasınının ardından Ardından Av. Levent DAĞDEVİREN “Halı yıkama sektöründe düşük fiyatla mücadele” konulu konuşmasını dinledik. Maalesef halı yıkama sektöründe düşük fiyat sorunu yıllardır var olan, bir çok tüketiciyi mağdur etmektedir. düşük fiyat demek malzemeden kısmak, ucuz malzeme ve ekipman kullanmak demektir. Bu da tüketiciye olumsuz şekilde yansımaktadır.

Levent Beyin ardından halı bakım uzmanı Mehmet Börek bey sahneye çıkarak tecrübelerinden, halıdaki hasarı nasıl giderdiğinden bahsetti. Mehmet beyin ardından öğle yemeğine geçildi. Yemek sonrası Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın AĞAOĞLU sahneye çıkarak yine tecrübelerinden, hizmet sektöründeki sıkıntılardan, müşteri memnuniyeti gibi konulardan bahsetti.

Aydın Beyin ardından toplu resim çekimi yapılarak bu gün ölümsüzleştirildi. 3. gün diğer illerden gelen meslektaşlarımız otelden ayrılmaya başladı ve biz de meslektaşlarımızla vedalaşarak İstanbul’a doğru yola çıktık

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share