Fuar Arası İstanbul Gezisi

Sosyal Aktiviteler

Global Clean Expo 21-23 Şubat ’19 tarihlerinde gerçekleşti. Türkiye genelinden katılımcılar halı yıkama sektörü ile gelişmeleri yakından takip etmek içi fuarda buluştu.

Profesyonel Halı Temizleyiciler Yardımlaşma Derneği üyeleri de ülke genelinden fuara geldiler. Dernek Başkanımız Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU misafir üyelerimiz ile birlikte kısa bir İstanbul gezisi düzenledi. Fuarın 2. günü yani Cuma günü otelden çıkış yapılarak Eyüp Sultan türbesi ve camii ziyareti yapıldı. Hatıra fotoğrafları çekilerek Sultan Ahmet Camiine doğru yola çıkıldı.

Yolda Dernek Başkanımız güzel bilgiler verdi. Sultan Ahmet meydanına vardıktan sonra Ayasofya’da ve Sultan Ahmet meydanında hatıra fotoğrafları çekildi.

Öğle yemeği için İsmailağa Kur’an Kursuna ziyarette bulunuldu. Yemeğin ardından fuara doğru hareket edildi ve fuar bitene kadar istişareler yapıldı.

Bu tür organizasyonlara elimizden geldiğince vakit ayırmaya çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Cennet vatan Türkiye’mizi gezmek, görmek ve bu güzelliği çevremize anlatmak için organizasyon planlarımız devam etmektedir.

Gezimize ait fotoğrafların tamamını Facebook sayfamızdan ulaşabilirsiniz:
Facebook Sayfamız

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir