İshayder 3. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

Toplantılar

İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneğinin (İshayder) 3. olağan genel kurulu Üsküdar Kebap Ağasında yapıldı. Dernek Başkanlığını 2 dönemdir devam ettiren Phtyd Başkanı Kadir ÖZKARAKAŞOĞLU 3. dönem için adaylığını koymadı.

Akşam yemeği ile başlayan toplantı, yemek sonrası saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Önceki yılların etkinlikleri ve yapılan harcamaların gelirlerin oylanmasıyla kabul edilerek Başkanlık seçimine geçildi.

Seçimde Gül Halı Yıkama sahibi Hüseyin AVCI ve Swan Halı Yıkama sahibi Mustafa EMİRGAN liste verdiler ve oy çokluğu ile Hüseyin AVCI 3. dönem İshayder Başkanlığına seçildi. Sayın Hüseyin AVCI ve yönetimine yeni dönemde başarılar dileriz.

İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği 2003 yılında kuruluşundan bu güne kadar onlarca etkinlik/eğitim düzenlemiş ve mesleğimize katkı sağlamıştır. Bu yeni dönemde de mesleğimize katkı sağlayacağından kuşkumuz yoktur. Yeni Başkana ve yönetimine tekrar hayırlı olsun dileklerimizi sunar halı yıkama mesleğimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz.
Profesyonel Halı Temizleyicileri Yardımlaşma Derneği PHTYD.

İshayder 3. Dönem Yönetim Kurul Başkanı Hüseyin AVCI
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share