MARHALFED DELEGE İSTİŞARE TOPLANTISI

Toplantılar

Marmara Halı Temizlemeciler Federasyonu (MARHALFED) 5 Aralık 2019’da Kocaeli’de Delege İstişare Toplantısı düzenledi. Toplantıda tüm üyeler hazır bulundu, birlikte görüş alışverişinde bulunuldu. Marhalfed Başkanı “Kayıt dışı işletmelerle, haksız rekabet oluşturan yanıltıcı reklamlarla mücadeleye devam edeceğiz. Yapılan denetimlerde üyelerimizin mağdur olmaması için ivedi olarak ustalık belgelerini almalarını sağlayacağız. Belediye ziyaretlerini artırarak, ruhsatlandırma işlerini hızlandıracağız. Belediyelerle olan ilişkilerimiz her daim sıcak ve güncel kalacaktır. Organizasyonda emeği geçen ve katılım sağlayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.

MARHALFED ÜYE DERNEKLERİ

  • Profesyonel Halı Temizlemeciler Derneği (PHTYD)
  • İstanbul Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği (İSHAYDER)
  • Sakarya Profesyonel Halı Temizlemeciler Derneği (SPHTYD)
  • Bursa Halı Yıkamacılar Derneği (BUHAYDER)
  • Kocaeli Profesyonel Halı Yıkamacılar Derneği (KOPHAYDER)

PHTYD’nin de üye olduğu MARHALFED çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Bu kapsamda toplantılar, görüşmeler yaparak halı yıkama sektörüne büyük katkılarda bulunmaktadır. Dernek Yönetimi olarak Marhalfed yönetimine katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Marhalfed Başkanı Bahattin ERSÖNMEZ’in teşekkür açıklamasını sunuyoruz:

“5 üye derneğimizin delegelerinin katılım sağladığı istişare toplantımızda üye dernek yönetimlerinin illerindeki uygulamaları ve çalışmalarının paylaşıldığı verimli bir etkinlik oldu. Toplantı sonunda, kayıt dışı işletmeler ve yanıltıcı reklamlarla mücadeleye devam, yapılacak denetimlerde üyelerimizin mağdur olmamaları için ivedi olarak ustalık belgelerini almaları konusunda mutabakat sağlandı. Organizasyonda emeği geçen ve katılım sağlayan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim.”

MARHALFED BAŞKANI
BAHATTİN ERSÖNMEZ

Phtyd Yönetimi olarak bizler de toplantıya iştirak ederek görüşlerimizi bildirdik. Halı yıkama sektörüne olan katkılarımız her zaman devam edecektir. PHTYD’nin ilk kurulduğu günler olan 2006’lı yıllardaki halı yıkama işi ile şimdiki halı yıkama işinin arasındaki büyük farkı görmek bizi çok sevindirmektedir. Özellikle halı yıkama mesleğinin resmiyet kazanması en büyük kazanımlarımız arasındadır.

Phtyd olarak bu tür eğitim/toplantı ve etkinliklere aralıksız devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.
Phtyd Yönetimi.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
Pinterest
Instagram
LinkedIn
Share